Licytacje prac z konkursu "Podziękowanie dla medyków"

Dnia 19.06.2020 r. o godz. 10.00 w auli szkolnej ZSO we Włoszakowicach odbyło się uroczyste wręczenie wylicytowanych prac plastycznych. Zaproszeni goście usłyszeli podziękowania i gratulacje ze strony nauczyciela plastyki Bożeny Nowak, a następnie głos zabrała wicedyrektor Hanna Grycz. Dowiedzieliśmy się, że suma pieniędzy zebranych z licytacji prac to 705 zł. Do licytacji włączyła się także Rada Rodziców Szkoły Podstawowej, która uzbierała dodatkowo 1000 zł. Pieniądze zostaną przekazane na zakup materiału potrzebnego do produkcji adapterów do masek dla ratowników medycznych.

Następnie odbyło się uroczyste wręczenie prac z rąk autorów do rąk zwycięzców licytacji,                   przy udziale fotoreporterów. Na koniec goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek,                         a po nim zwiedzanie odnowionych klas.

Autorom i zwycięzcom prac jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy.

B.N.