List nauczycieli do uczniów.

Drodzy uczniowie!

Mamy za sobą już kilka dni pracy zdalnej, a ile jeszcze przed nami ? Trudno teraz powiedzieć. Dziękujemy Wam za to, że bierzecie udział w naszych zdalnych lekcjach na  platformie Teams.

Czeka nas jeszcze dużo pracy, ale też radości i wspólnej nauki. Ważne jest dla nas to, że pracujecie przy włączonych kamerkach, ponieważ wtedy o wiele łatwiej jest nam prowadzić zajęcia.

Wiemy , jak trudno jest się zmotywować do nauki, szczególnie w takiej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, ale najważniejsze dla nas jest to, abyście mieli chęci i motywację do dalszych zadań, a także odwagę, jeśli czegoś nie będziecie rozumieć, aby nas prosić o pomoc.

Bardzo zależy nam na Waszym rozwoju i zdobywaniu wiedzy. Potraktujmy nauczanie zdalne jako nowe wyzwanie i szansę rozwoju. Jeśli  jakiegoś dnia poczujesz, że nie masz siły na naukę, po prostu powiedz nam o tym. Rozumiemy, że każdy człowiek ma prawo do słabszego dnia.

Mamy nadzieję, że lekcje przez nas prowadzone ułatwią Wam realizację celów. Zachęcamy Was do brania udziału w konkursach. Dzielcie się z nami swoimi pasjami, przeczytanymi książkami, obejrzanymi filmami.

Dziękujemy Wam za wyrozumiałość, kiedy nie wszystko nam się udaje .

Nie wahajcie się mówić nam o Waszych problemach, prosić o wsparcie.

Przed nami jeszcze sporo wspólnie spędzonych lekcji, dlatego razem  zadbajmy o dobre relacje. Nie zapominajcie o szkolnych przyjaźniach i znajomościach, dbajcie o nie.

W tym trudnym czasie pomyślcie o siebie i patrzcie z optymizmem w przyszłość!

Jesteście gotowi? Powodzenia!

Wasi nauczyciele