No to gramy- turnieje przygotowawcze do MPJ bis

W dniu 21 sierpnia 2020 r. na auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach odbył się w ramach przygotowań do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików  turniej szachów szybkich. Kadra klubu rozegrała turniej siedmiorundowy w tempie 15 minut na zawodnika.

Klasyfikacja końcowa:

1.     Biegański Mikołaj

2.     Zielinowski Filip

3.     Włodarczyk Dominik

Dziewczynka z najlepszym wynikiem- Zielinowska Gabriela.

Zawody rozegrano dzięki wsparciu BS Włoszakowice i SGB Poznań, a także dzięki użyczeniu auli przez dyrektora szkoły pana Jarosława Zielonkę.

Szachy błyskawiczne –

turniej przygotowawczy do MPJ bis Wrocław.

Tego samego dnia w godzinach popołudniowych rozegrano turniej błyskawiczny.

Sporo problemów grającym w  tym 7- rundowym turnieju  sprawiło tempo gry- tylko  3 minuty +2 sekundy na zawodnika.

Klasyfikacja końcowa: Janiszewska Karolina, Biegański Mikołaj, Zielinowski Filip. Turniej odbył się na auli ZSO Włoszakowice, dzięki życzliwości dyrektora szkoły pana Jarosława Zielonki.

Turnieje sędziowała Rafał Lorenz.

Nagrody rzeczowe dla dzieci ufundowała BS Włoszkowice.