Zawody makroregionalne młodzików Sypniewo 18-20 wrzesień 2020 r.

W połowie września w Sypniewie odbyły się zawody szachowe, w których brało udział 7 zawodników UKS ZSO Włoszakowice. Grali w dwóch grupach turniejowych. Turniej został rozegrany w tempie 45 min + 10 sek. na zawodnika.

W grupie dziewcząt Lena Owsianna zdobyła brązowy medal, Julia Włodarczyk zajęła 6 miejsce,Klaudia Obiora-Cansever zajęła 7 miejsce. Anna Biegańska skończyła zawody na 8 miejscu, a Tolisława Murek była 10.

W grupie chłopców Witold Zielinowski zajął 15 miejsce, Marcin Jagodzik zajął 17 miejsce, a Filip Łucki zakończył zawody na 21 miejscu.

Analizę rozegranych partii przeprowadzili Miłosz Walkowski i Jonasz Walkowski. Opiekę nad dziećmi sprawowały panie Wiesława Walkowska, Magdalena Zielinowska i Izabela Włodarczyk.

Zawody odbyły się dzięki wsparciu finansowemu gminy Włoszakowice. Dzieciaki z Włoszakowic wywalczyły 7 pkt w SSM MSiT- współzawodnictwo dzieci i młodzieży w szachach.