Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych

4 kwietnia uczniowie ZSO we Włoszakowicach rywalizowali w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych  w Pawłowicach, które odbywały się w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

Najlepiej spisała się drużyna ze Szkoły Branżowej klasyfikowana razem ze szkołami z miasta Leszna, która zajęła trzecie miejsce – skład drużyny: Nikodem Lorenz (indywidualnie był  na 5 miejscu ), Gracjan Kasperski,  Alex Siwy, Dawid Jakubowski.

Dziewczęta z rocznika 2013 – 2014 były czwarte i najlepiej indywidualnie pobiegła Antonina Frankowska sklasyfikowana na szóstym miejscu.

Uczennice z Włoszakowic z rocznika 2011-2012 były dziewiąte, najlepszy wynik zanotowała Anna Szynczewska – 28 miejsce.

Dziewczyny rocznik 2010- 2011 były siódme, najlepiej pobiegła Sara Niemyt sklasyfikowana na 23 miejscu.

Drużyna chłopców z Włoszakowic roczników 2011-2012 była na wysokim piątym miejscu, najlepsze wyniki zanotowali Dawid Szczepaniak i Szymon Rogala, którzy byli na miejscu 17 i 18.

Gratulacje tych dobrych wyników.