Pożegnanie klasy czwartej liceum na Krzyżowcu

Już tradycją stało się, że Samorząd Liceum żegna czwartą klasę trochę mniej formalnie.  Zakończenie odbyło się przy ognisku na Krzyżowcu. Był to magiczny moment pełen refleksji, radości i sentymentów. To chwila, kiedy uczniowie naszego liceum zbierają się razem, by celebrować koniec jednego etapu życia i rozpoczęcie nowego. Ognisko staje się miejscem, gdzie odbywa się symboliczne pożegnanie z towarzyszami z ławek, nauczycielami i szkołą, która przez cztery lata była ich drugim domem. Podczas tego spotkania, uczniowie przekazują sobie życzenia na przyszłość, obiecując zachować kontakt i wspierać się nawzajem w kolejnych etapach życia. Zakończenie 4 klasy LO przy ognisku to nie tylko koniec pewnego okresu, ale również początek nowej drogi. To moment, który pozostanie w pamięci każdego uczestnika jako wyjątkowy, pełen emocji i znaczenia.