Pierwszy dzień wiosny - Dzień Narodów.

Z okazji pierwszego Dnia Wiosny  Samorząd Uczniowski Liceum zorganizował Dzień Narodów. Jakiś czas temu przedstawiciele klas wylosowali następujące państwa: Kolumbia, Turcja, Japonia, Australia, Brazylia i Stany Zjednoczone. Każda klasa miała za zadanie przygotować prezentację na temat wybranego kraju, udekorować klasę, przebrać się za osoby żyjące w danym państwie oraz uszykować tradycyjne potrawy. Wszystkie klasy prezentowały się wspaniale, każdy mógł w krótkim czasie odbyć podróż z jednego końca świata na drugą. Jednak najlepsza okazała się 3 LO, która zaprezentowała nam Turcję. Organizacja "Dnia Narodów" była nie tylko edukacyjnym doświadczeniem, ale także okazją do budowania więzi między uczniami różnych klas oraz do promowania tolerancji i szacunku dla różnorodności kulturowej.